Özgezer Otomotiv Euromaster
ÖZGEZER otomotiv Grubu, Kurucu ve Onursal Başkan Sustacı Yusuf GEZER ile 1977 yılında iş hayatına başlamıştır. 1979 yılında ilk yatırımlarını gerçekleştiren SUSTACI YUSUF, 1982 yılında dönemin tüm zorluklarına rağmen  kendi işini kurmuştur.
 
    2006 yılına gelindiğinde bu kez ikinci nesilden Selçuk GEZER ile birlikte yatırımlarını artırma kararı alan firma baba-oğul ÖZGEZER OTOMOTİV firmasını kurarak 1000 m2 kapalı 1300 m2 açık alanda susta-makas akşamı dışında da hizmet verme gereği duyarak Lastik sektörüne de adım atmışlardır.
 
      2013 yılına gelindiğinde Özgezer Otomotiv, lastik ve ilişkili hizmetlerde (binek, ağır vasıta, iş makinesi ve tarım)  Avrupa lideri, hafif araç bakımında ise hızla gelişen bir marka olan EUROMASTER/MICHELIN servis ağının bölgedeki tek franchise noktası haline gelmiştir..
      Özgezer Otomotiv'de lastikle ilişkili hizmetlerin (sökme/takma, balans, ön düzen, nitrojen, tamir ve lastik oteli,araç mekanik bakım,egzoz emisyon ölçümü) yanında yağ, filtre, klima, silecek, amortisör, egzoz,ağır vasıta susta-makas,ağır vasıta şase düzeltme,ağır vasıta lastik kaplama gibi  araç bakım hizmetleri de uzman personelimiz tarafından verilir.
 
 
Yol Tarifi & İletişim
 
 
 


 

Copyright © 2015 Özgezer Otomotiv  |  www. ozgezerotomotiv.com  |  Tel. (0232) 633 63 62   Gsm. (0533) 748 68 47 | info@ozgezerotomotiv.com
 
Agora Bilişim İletişim Agora Bilişim